ایتالنو چیست؟

امروزه توجه به دکوراسیون و فضای داخلی اهمیت زیادی پیدا کرده است. این امر علاوه بر فضای خانه و محل سکونت، در مورد دفاتر و مراکز اداری و حتی اماکن عمومی مانند رستورانها و مراکز تفریحی نیز مورد توجه قرار گرفته. یکی از مسایل مهم در دکوراسیون، تزیین دیوارها با المانهای مناسب می باشد. تابلوهای تزیینی؛ نیز یکی از این المانها هستند که بایستی با فضای مورد نظر و دیگر المانهای موجود در آن فضا همخوانی مطلوبی داشته باشند.
مجموعه «ایده پردازان مکعب نقره ای» با رویکرد توجه به سلایق متنوع مشتریان و همچنین بهره مندی از کادری خلاق و کارآمد، فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تابلوهای دکوری آغاز نموده است. این مجموعه، محصولات خود را با برند «ایتالنو» ارایه کرده و اکنون با پشتوانه قرار دادن قریب به یک دهه تجربه، توانسته در بازار محصولات دکوری، توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید.
امید است با پشتکار روزافزون خود و حمایت شما عزیزان، بتوانیم در این زمینه پاسخگوی سلایق مشتریان گرامی باشیم . . .

سوالات وپاسخ

محصولات ایتالنو ضمانت دارند؟
بله، تمامی محصولات این فروشگاه دارای ضمانت بوده و با بهترین کیفیت و بسته بندی برای شما ارسال خواهد شد.
آیا می توانم محصول را برای جایی هدیه بفرستم؟
شما می توانید محصولات این فروشگاه را پس از خرید به هر آدرسی که صلاح می دانید ارسال کیند. در صورتی که فکر می کنید باید بسته بندی مخصوص هدایا صورت بگیرد، کافی است پس از سفارش محصول با ما تماس بگیرید.
قیمت های فروشگاه مقطوع است؟
به غیر از ایام خاص که فروشگاه بخش زیادی از محصولات خود را با تخفیفات ویژه عرضه می کند، در سایر ایام قیمت محصول همان چیزی است که در فروشگاه نمایش داده می شود.
آیا می توان از نمایندگی های ایتالنو خرید کرد؟
شما می توانید محصولات ایتالنو را از تمامی نمایندگی های این فروشگاه نیز تهیه کنید. فقط دقت داشته باشید که قیمت محصولات در نمایندگی ها معمولاً بیشتر از قیمت سایت خواهد بود.
آیا امکان مراجعه حضوی وجود دارد؟
مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.
ایتالنو گالری

تولید و عرضه انواع تابلو دکوراتیو

Join Channel بستن